Kaspars un Reinis pa TET uz Maroku

Kaspars Cimermanis


Šī gada moto ceļojums sākas ar 3 dienu TET Portugāle gar Spānijas robežu līdz pat Faro. Kopējais šī braucena mērķis ir sasniegt Maroku Āfrikā.

Skaistums visapkārt! Olīvkoku un korķakoku audzes, daudz lopu ganību un nemitīgi mainīgs reljefs. Ar lielajiem nopakotajiem močiem mazliet izaicinājums ir pieveikt šīs takas, kur vietām gadus atpakal gāja pat Dakāras rallijs, bet ir super!


Cim tet1
 

Šogad bija nolemts tā kārtīgi izbraukāt Maroku ar savu mocīti. Tikai pa Marokas ceļiem, takām un bezceļiem nobraucām ap 3500km pāri Atlasa kalniem uz “lielo bērnu smilšu kasti” Sahāras tuksnesī, kur pa ceļam satikām ne vienu vien piedzīvojuma meklētāju gan organizētās grupās, gan individuāli ar džipiem vai mocīšiem!

Gadās dažādi un uz lietām jāskatas pozitīvi arī tad, ja Sahāras tuksnesī mocītim izbeidzas lādēšana! Kaut kā tiku līdz tuvākajam ciemam, kur garāžiņā sastapu čaļus ar pieredzi visdažādāko piedzīvojuma meklētāju braucamo remontēšanā. Garāžas siena kalpo kā labs pierādijums un dod cerību, ka būs jau ok. Redzēsim ko te izbursim...


cimtet6
cimtet19

 

Pēc Sahāras un kalnu pārejām turpinājām gar Atlantijas okeānu uz māju pusi. Gāja interesanti un ir iegūtas jau atkal jaunas atziņas moto ceļošanai! Noteikti iesaku apskatīt Maroku no iekšienes ārpus ierastajām tūristu vietām. Brīnumaini skaista un dažāda daba, gardi ēdieni, salīdzinoši labi ceļi un atsaucīgi vietējie ar savu skatījumu uz dzīvi un lietām.

cimtet10
cimtet17
 

Viss!!! Kūniņas sapakotas ar Zown partneru laipno palīdzību un laiks mājās& darbos!