Pasaules apCeļotāju Salidojums 2021

Sakarā ar Covid-19 vispasaules pandēmiju, salidojums tiek pārcelts uz 2021. gadu.

 

2021. gada 28.-30. maijā Latvijā notiks Pasaules apCeļotāju Salidojums – pirmais šāda veida pasākums Baltijā, kurš veidojas sadarbībā ar organizāciju Horizons Unlimited

Kas būs:

  • iespēja sastapt pieredzējušus motoceļotājus no dažādām pasaules valstīm
  • informatīvas un iedvesmojošas Baltijas motorsporta līderu uzstāšanās
  • diskusijas un pieredzes apmaiņa
  • kopīgs motobrauciens apkārtnes iepazīšanai
  • lieliska atpūta vienā no Latvijas skaistākajām vietām

2020. gada 29. līdz 31. maijam notiks Latvijā un Baltijas valstīs pirmais motoceļotāju foruma Horizons Unlimited pasākums. Vēl nebijušā mērogā tas pulcēs entuziastus no visas pasaules, lai dalītos pieredzē un aizrautībā, kā arī nospraustu jaunu motoceļošanas punktus Baltijas reģionā.

Horizons Unlimited 1997. gadā aizsākās kā kanādiešu ceļotāju Granta un Sūzenas Džonsonu izveidots interneta forums, kas pamazām kļuvis par organizāciju, kas jau teju divas desmitgades dažādos pasākumos pulcina interesentus vairākos desmitos valstu.

Pasākums Latvijā norisināsies pirmo reizi, no 29. līdz 31. maijam un notiks vienā no Latvijas skaistākajām vietām – sporta bāzē Smeceres sils, kas atrodas Madonas novadā.

Trīs dienas ilgajā programmā uzstāsies ceļotāji, motorsporta pārstāvji, notiks diskusijas un pieredzes apmaiņa, turklāt kopīgā braucienā un atpūtā ceļotāji varēs iepazīt brīnišķīgo Madonas apkārtni.

Horizons Unlimited Latvijas un Baltijas pasākuma rīkošanas iniciators ir pazīstamais latviešu motoceļotājs Mārtiņš Sils, kurš savos pasaules izzināšanas braucienos ir pabijis gandriz visos kontinentos un pieveicis vairāk nekā 200 000 km. Mārtiņš ir arī ceļojumu kluba ApPasaule vadītājs un Trans Euro Trail jeb TET motomaršrutu projekta dalībnieks un Latvijas posma līnijvīrs.

“Latvijas ceļotāji pamazām ir uzkrājuši lielu un ļoti interesantu pieredzi, ar motocikliem iepazīstot gan tuvējos reģionus, gan pavisam attālus pasaules nostūrus, un es domāju, ka ir pienācis laiks dalīties ar informāciju ne tikai savā starpā, bet arī dabiski iekļauties globālajā kopienā. Granta un Sūzenas Džonsonu izveidotā organizācija ir tālo ceļojumu un piedzīvojumu sinonīms, tāpēc Horizons Unlimited pasākums Latvijā ir perfekta iespēja iepazīt citam citu un izcelt Latviju kā aizraujošu ceļojumu galamērķi,” savu iniciatīvu skaidro Mārtiņš Sils.

Pasākums Smeceres silā ir atvērts jebkuram interesentam – arī velo un autoceļotājiem. Gaidīti ir gan veterāni, gan iesācēji un pat tie, kuri vēl tikai sapņo par pirmo ceļojumu.

Dalībnieku reģistrācija ir jau sākusies un ir pieejama: https://www.horizonsunlimited.com/events/latvia-2020

Papildus informācija:https://www.horizonsunlimited.com/events/latvia-2020,

HU Latvija projekta vadītāja Paula Dīriņa, paula@twowheels.lv